Diabeł tkwi w szczegółach.
Strona startowa gratis do oceny, bez zobowiązań. Jeśli nie spodoba się, to można zrezygnować.
Ilość poprawek jest nieograniczona w ramach uzgodnionej ceny, aż do 100% satysfakcji z wyglądu strony.
Tylko nieliczni w kraju zaproponują to, co jest w tej ramce.
Wszystkie strony są optymalizowane pod wyszukiwarkę Google. Oznacza to, że takie strony są w stanie osiągnąć maksymalnie najwyższą możliwą pozycję w wynikach. Optymalizacja strony to fundament wysokiej pozycji i warunek dobrej widoczności strony w wyszukiwarce. Przeczytaj, jakie działania są podjęte, aby stronę zoptymalizować.
W poniższych listach tekst w kolorze bordowym oznacza pozycje, które są zazwyczaj dodatkowo płatne lub podlegają ograniczeniom w zbliżonych cenowo ofertach konkurencji.
Co otrzymasz na stronę internetową?
Dodatkowo każda z wykonanych stron jest:
Zapoznaj się z pełną listą funkcjonalności stworzonych stron internetowych www
Ceny stron internetowych 2023 r.
Ceny stron internetowych 2023 r.
Ceny stron internetowych 2023 r.
Ceny stron internetowych 2023 r.
Strona jest projektowana bezpośrednio w internecie. Już w trakcie jej powstawania widzisz, co Ci się podoba lub nie. Możesz na bieżąco zgłaszać korekty.
Nie kupujesz kota w worku, płacisz za to, co widzisz. Dopiero wówczas, gdy projekt się spodoba.
Każdorazowo zrzekam się praw autorskich do strony na rzecz Klienta.
Ponadto każdy Klient może liczyć na pomoc związaną z wyborem hostingu i domeny oraz w każdej innej sprawie związanej z tworzeniem strony.
Proszę zwrócić uwagę na niepozornie brzmiący powyższy punkt: inne dodatki...
Takie postawienie sprawy sprawia, że w zasadzie instaluję na stronie wszystko, co wskaże Klient bez naliczania dodatkowych kosztów (bezpłatne dodatki). W praktyce oznacza to, że pracuję dotąd, dopóki nie uzyskacie Państwo 100% satysfakcji z wyglądu strony. Inaczej mówiąc zero ukrytych kosztów
Otrzymasz stronę responsywną w ramach jednej opłaty za całość.
Obecnie internauci korzystają zarówno z komórek, tabletów, tradycyjnych komputerów, jak i dużych monitorów w rozdzielczości Full HD. Dlatego też strony buduję tak, aby wyglądały one estetycznie w każdej współczesnej rozdzielczości ekranu.
Polecam oparcie witryny o system samodzielnego zarządzania treścią CMS Joomla.
Dzięki temu praktycznie każdy użytkownik może własnoręcznie aktualizować i prowadzić swoją stronę internetową. Nie jest do tego potrzebna żadna specjalistyczna wiedza, znajomość języków programowania HTML, PHP, CSS, Java, MySQL i innych. Nie potrzeba też zatrudniać informatyka ani płacić firmom zewnętrznym za każdą, nawet drobną, zmianę na stronie. Wystarczy sam komputer z dostępem do internetu i… to wszystko :)
Tak naprawdę w Polsce i na świecie liczą się 3 systemy CMS: Jooomla, WordPress i Drupal. Mają one tysiące rozmaitych darmowych i płatnych dodatków oraz szerokie wsparcie. Pozostałym systemom CMS tego brak - nie warto z nich korzystać.
Nie daj się wpuścić w maliny
1. Zawsze sprawdźmy, ile podstron otrzymamy w ramach opłaty.
2. Standardem stają się strony responsywne (poprawnie wyświetlane na komórkach, tabletach, smartfonach i komputerach o różnej rozdzielczości). Jeśli nie zwrócimy uwagi na to, czy coś takiego jest w ofercie, to nasza witryna np. na komórce może wyglądać mało ciekawie, chociaż na komputerze będzie prezentować się wspaniale.
3. Nowe technologie programowania stron internetowych HTML5 i CSS3 naprawdę stwarzają wspaniałe możliwości podniesienia atrakcyjności wyglądu witryny. Zwróćmy uwagę, czy projektant korzysta z tego.
4. Mamy również wybór: zamówić stronę www indywidualnie tworzoną od podstaw lub taką z szablonu, gdzie wstawiane są tylko nasze zdjęcia i tekst. W tym drugim przypadku musimy liczyć się z tym, że podobnych witryn w sieci będą tysiące.
5. Klient chce, aby strona wyglądała po prostu ładnie. Na to składa się szereg skryptów, które dają ciekawe efekty... Nieraz okazuje się, że żąda się ekstra opłaty za zainstalowanie dodatkowego "bajeru", który Klient wypatrzył na innych stronach. Innymi słowy sprawdźmy, czy oprócz wymienionych w ofercie dodatków do zainstalowania jest możliwość dołączenia tych wskazanych przez nas bez dodatkowych opłat. Inaczej możemy otrzymać stronę tanią, ale prostą, brzydką i nieatrakcyjną. Szczególnie jest to ważne, gdy podpisujemy umowę lub wpłacamy zaliczkę "z góry", nie widząc efektów pracy.
6. Tak naprawdę w Polsce i na świecie liczą się 3 systemy CMS (do samodzielnego zarządzania treścią): Joomla, WordPress i Drupal. Mają one tysiące rozmaitych darmowych i płatnych dodatków oraz szerokie wsparcie. Pozostałym systemom CMS tego brak - nie warto z nich korzystać. Jeśli jednak zdecydujemy się już na autorski system zarządzania treścią CMS, to miejmy świadomość, że na długie lata wiążemy się z firmą, która jest autorem tegoż CMS-a. Jesteśmy wręcz skazani na usługi tejże firmy przy zmianach na stronie, przy migracji strony na inny serwer itp. Siłą rzeczy musimy też i akceptować narzucone nam ceny, gdyż nie mamy wyboru. Inne firmy zajmujące się projektowaniem stron, jeśli nawet podejmą się prac na nie swoim CMS-sie, to także dokładnie policzą znacznie dłuższy czas wykonania usługi, konieczny w ogóle do zapoznania się z kodem strony. W CMS-ch ogólnie dostępnych taka sytuacja nie występuje.
7. Sprawdźmy, czy nie ma ukrytych kosztów np. za obróbkę zdjęć, dodanie informacji o cookies czy umieszczenie slidera i in.
8. Jeśli zdecydujemy się na kompleksową usługę: hosting + domena + wykonanie strony www w jednej firmie, to sprawdźmy, czy ta firma jest rzeczywiście właścicielem serwera, czy też tylko podnajmuje tam trochę miejsca. Dowiedzmy się, jakie są opłaty za hosting po 1 roku korzystania z serwera. Pierwszy rok może być nawet darmowy, ale w następnych latach opłata jest już wysoka bez możliwości zerwania umowy i przeniesienia witryny na inny serwer.
Istotna jest również atrakcyjność wykonania strony. Najczęściej otrzymujemy stronę tanio, ale o mało interesującej szacie graficznej. Niekiedy nawet za darmo, ale z reklamami innych firm. Te ciekawsze projekty są już zazwyczaj dodatkowo płatne.
Sprawdźmy, czy serwer jest stabilny i bez awarii. Ważny też jest przyznany nam limit transferu danych. Jeśli jest on za niski i go przekroczymy, to będziemy płacić umowne kary pieniężne.
Kompleksowa usługa: hosting + domena + strona www jest jak ślub, zazwyczaj na długo. Tylko czy rzeczywiście warto?
9. Koszt zakupu we własnym zakresie dobrego hostingu to ok. 80 zł/rok i zakup domeny ok. 14 zł/rok - to taka dodatkowa informacja.
Opinie umieszczone w Google są niezależne. Nie ma możliwości ich usunięcia, czy też zmiany treści. Można na nie jedynie odpowiedzieć. Są one wiarygodne, gdyż nie można nimi manipulować.
Opinie umieszczone w Google są niezależne. Nie ma możliwości ich usunięcia, czy też zmiany treści. Można na nie jedynie odpowiedzieć. Są one wiarygodne, gdyż nie można nimi manipulować.
Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe | Mapa strony | Polityka prywatności
Marynarska 54, 59-220 Legnica,, dolnośląskie, Polska,
Tel.: +48 780 060 995,
Pon. - pt. 8:00 - 17:00