Cennik stron internetowych 2022 r. Legnica

Strony responsywne dla firm i klientów indywidualnych

Projekt strony internetowej

Wszystkie zlecenia wykonuję jako freelancer. Rozliczam się w oparciu o umowę o dzieło. W pierwszej kolejności zapoznaję się z oczekiwaniami Klienta. Następnie wykonuję indywidualnie zaprojektowaną stronę główną. Podaję jej adres internetowy, gdzie można ją ocenić i tym samym zgłosić ewentualne poprawki. Stronę główną wykonuję niejako do wglądu i do oceny stylu, w jakim projektuję -  na tym etapie wszystko gratis i bez żadnych zobowiązań z Państwa strony.  Jeśli strona główna spełni Państwa oczekiwania, to dopiero teraz proponuję podpisanie umowy na wykonanie witryny lub sprawę załatwia zaliczka.  W ten sposób nikt nie kupuje przysłowiowego kota w worku, a także widzi efekty mojej pracy i wie, za co płaci.  Po akceptacji całego projektu przez Klienta witryna jest instalowana na wskazanym przez Klienta serwerze (służę radą w tym zakresie).

Optymalizacja stron pod wyszukiwarkę Google

Strony w wariancie cenowym 1950 zł są optymalizowane pod wyszukiwarkę Google. Jest to warunek dobrej widoczności strony w wynikach oraz fundament wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Przeczytaj, jakie działania są wdrożone, aby stronę zoptymalizować.

 

 

Cennik tworzenie stron Legnica 2022 r.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Warszawa cennik stron internetowych 2022 r.

Cennik stron jest zwłaszcza atrakcyjny dla przedsiębiorstw z Warszawy, gdzie ceny w porównaniu do Legnicy i innych regionów Polski są dość wysokie. W szczególności, gdy weźmiemy pod uwagę zakres usług, które Klient otrzymuje w zamian.

Wrocław cennik stron internetowych 2022 r.

Również firmy z Wrocławia mogą być zainteresowane, gdyż różnica w ofercie cenowej również jest dość duża. Także jakość wykonania strony i zakres usług z tym związany w ramach jednorazowej opłaty za projekt jest dość znaczny.

Jeśli strona ma posiadać jakieś funkcjonalności i cechy niewymienione poniżej np. rozbudowane formularze, ankiety, rzadkie skrypty, to wówczas projekt jest wyceniany indywidualnie. Każda dodatkowa wersja językowa wiąże się z dopłatą 300 zł. Wariant 1950 zł: format loga .pdf wektory, do druku i .webp na stronę. Logo – wariant 1250 zł: format .png, na stronę, nie nadaje się do druku.

Koszt utrzymania strony płatny bezpośrednio u wybranego przez siebie usługodawcy (nie u mnie):
- zakup hostingu (ok. 44 zł/rok),
- domeny (ok. 10 zł/rok),
- certyfikatu SSL (ok. 19 zł/rok).
Udzielam wszelkich potrzebnych informacji lub w imieniu Klienta sam zamawiam powyższe usługi.

W poniższej tabeli tekst bordowy oznacza pozycje, które są zazwyczaj dodatkowo płatne, podlegają ograniczeniom lub nie ma takiej opcji u innych projektantów stron internetowych.

Co otrzymasz na stronę internetową www – cennik stron (netto): 1950 zł 1250 zł
Projekt graficzny
Strona powstaje bezpośrednio w sieci i jest do wglądu. Ilość poprawek nieograniczona. Po akceptacji jest instalowana na wskazanym przez Klienta serwerze.
   
Strona startowa
Na początek gratis do oceny bez żadnych zobowiązań. Jeśli się nie spodoba, możesz zrezygnować z usługi wykonania całej witryny (nie trzeba podawać przyczyn).
   
RWD responsywność
Cecha strony internetowej. Pozwala ona dostosowywać się do rozdzielczości ekranu, na której strona jest aktualnie przeglądana. Poprawny wygląd na  tabletach, laptopach, tel. komórkowych, smartfonach i komputerach stacjonarnych.
   
SEO friendly
Analiza fraz i potrzeb. Przyjazna dla użytkowników i wyszukiwarek struktura strony. Propozycja tytułów i tekstów opisujących ofertę (strona główna) zredagowanych pod kątem pozycjonowania strony.
   
Hosting
Dość ważna sprawa. Słaby hosting to wolne strony, brak bądź opóźnione wsparcie. Pomoc przy zakupie i wyborze. Na życzenie Klienta w jego imieniu dokonuję zakupu.
   
Domena
Również ważna sprawa z punktu widzenia SEO. Pomoc przy wyborze. Załatwienie formalności w imieniu Klienta.
   
CMS Joomla – panel administracyjny
Intuicyjny panel CMS pozwalający na samodzielne administrowanie stroną internetową bez znajomości języków kodowania. Możliwość edycji i dodawania pozycji menu, zdjęć, artykułów, filmów, treści i in.
   
Certyfikat SSL
Certyfikat do ochrony jednej nazwy domenowej. Wybór typu i zakup certyfikatu we własnym zakresie. Konfiguracja, wdrożenie i pomoc przy wyborze.
   
Funkcjonalność strony
Intuicyjne i łatwe korzystanie z niej oraz przejrzystość. Struktura strony umożliwiająca szybkie znalezienie każdej informacji.
   
Szybkość ładowania stron internetowych
Cały szereg zabiegów w celu maksymalnego przyśpieszenia strony. M.in. kompresja danych, zmniejszenie grafik, cache po stronie serwera, cache plików statycznych i inne. Lepsza konwersja strony internetowej.
   
Ilość podstron do 30
Podstrona to niepowtarzalny, jednostkowy adres w pasku adresów przeglądarki.
   
Zdjęcia
Obróbka fotografii dostarczonych przez Klienta. W razie ich braku wyszukuję w sieci zdjęcia odpowiednie do tematyki strony, te bez praw autorskich. Zamiana wszystkich zdjęć na format najnowszej generacji JPEG 2000, JPEG XR i WebP. Dzięki temu objętość stron internetowych jest mniejsza i szybciej się one ładują. Dodanie opisów alternatywnych alt do zdjęć.
   
Indywidualnie zaprojektowana grafika
Grafika jest dostosowana wyglądem i kolorem do tematyki strony www. Jest ona w formacie najnowszej generacji JPEG 2000, JPEG XR lub WebP.
   
Slider wielowarstwowy
Możliwość wstawiania do niego linków i wideo oraz wielu warstw w jednym slajdzie. Dlatego jest on szalenie efektowny. Nieograniczona ilość slajdów. Stosuję jeden z najlepszych na świecie i nie jest to przesada – Creative Slider – przekonaj się sam.
   
Baner
Indywidualnie zaprojektowany baner statyczny na stronę główną oraz na podstrony.
   
Nowoczesna galeria zdjęć
Również światowa czołówka z dostępnych galerii: 6Gallery Balbooa PRO – sprawdź sam.
   
Podpięcie Social Media
Np. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram.
   
Logo
Propozycja loga nawiązująca kolorystyką i wyglądem do branży firmy. Wariant 1950 zł: format loga .pdf wektory, do druku i .webp na stronę. Wariant 1250 zł: format .png, na stronę, nie nadaje się do druku.
   
Założenie wizytówki w Mapach Google
Z wytyczeniem trasy dojazdu, podaniem czasu i odległości.
   
Dowolna ilość wersji językowych
Każda dodatkowa wersja jest z dopłatą 200 zł. Tłumaczenia dostarczone przez Klienta. Znam biegle j. niemiecki i angielski, więc nie będzie błędów -;)
   
Roczna gwarancja na poprawne działanie strony
Jeśli wystąpią jakieś usterki, to usuwane są one natychmist po zgłoszeniu.
   
Poczta e-mail z adresem domeny
Założenie skrzynek pocztowych. Konfiguracja poczty. Ochrona antywirusowa. Autorespondery. Ochrona antyspamowa. Wiadomości urlopowe. Obsługa IMAP.
   
PHP
PHP w najnowszych wersjach 7.0, 7.1, 7.2 i 7.3
   
Formularz
Dostępne są wszystkie typy pól.
   
Google Analitic
Założenie konta. Zaawansowane statystyki strony, liczba odwiedzin i inne.
   
Search Console
Narzędzie Google do administrowania stroną. Twoja witryna zostanie zgłoszona do indeksacji (jest ona wówczas pokazywana w wynikach).
   
Google Moja Firma
Założenie konta. Konfiguracja wizytówki firmowej. Patrz przykład wizytówki. Strona będzie pokazywana w Mapach Google – jest to sekcja w wynikach wyszukiwarki z mapami.
   
Szkolenie z obsługi CMS Joomla
Zdalna pomoc i udzielenie wszelkich informacji, co i jak działa.
   
Wsparcie po instalacji strony
Przez rok drobne zmiany na stronie w cenie zakupu. Pomoc techniczna – w razie problemów dostępny jestem 24h na dobę.
   
Pozycjonowanie stron – optymalizacja SEO
Search Engine Optimization (SEO), czyli optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki. Szereg działań mających na celu takie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek. Takich jak np. kompresja kodu, zdjęć, umieszczenie słów i fraz kluczowych w odpowiednich znacznikach i in.
   
Copywriting – jak napisać dobry tekst na stronę internetową?
Sprawdzenie nadesłanego tekstu pod kątem poprawności językowej. Poprawienie literówek. Korekta w cenie.
   
Optymalizacja nadesłanych tekstów pod kątem wyszukiwarek
Zastosowanie w tekście odpowiednich słów i fraz kluczowych. Właściwe ich rozmieszczenie i kondensacja.
   
Optymalizacja meta tagów.
Dodanie indywidualnych opisów i tytułów na każdą podstronę. Dodanie adresów kanonicznych poszczególnych stron.
   
Protokół HTTP/2
Absolutna nowość! HTTP/2 to naprawdę duża... duża zmiana technologiczna. Rekomendowana przez Google. Pozwala na jednoczesną obsługę wielu żądań. Możliwość wypychania plików. Kompresja nagłówków. Zdecydowanie zwiększa się szybkość otwierania stron.
   
Komponent Speed Cache
Na stronie producenta są wymienione wszystkie cechy (j. angielski). Zapewnia potężne statyczne buforowanie strony, pełny system pamięci podręcznej przeglądarki, system pamięci podręcznej wstępnego ładowania, kontrolę pamięci podręcznej włączania/wyłączania adresów URL i minimalizację zasobów.
   
Komponent JsiteMap Proffessional
Na stronie twórcy (j.angielski) wymienione są wszystkie funkcjonalności. Potężny i kompletny pakiet SEO do indeksowania i zarządzania mapami witryn! Zwiększa indeksowanie dzięki zaawansowanemu generatorowi map witryn i narzędziu do indeksowania SEO. Ułatwia użytkownikowi poruszanie się po całej witrynie.
   

Wariant 1950 zł + podatek 181 zł

Główne cechy

 1. Ilość podstron do 30.
 2. Strona zoptymalizowana pod wyszukiwarki – potencjalnie lokata na 1. stronie w wynikach Google.
 3. Gdy zachodzi potrzeba, to wyszukuję odpowiednie do tematyki strony zdjęcia w internecie (te bez praw autorskich).
 4. Wszystkie przysłane teksty na stronę są sprawdzane i w razie potrzeby korygowane pod kątem ortografii i literówek.
 5. Strona oparta o System Zarządzania Treścią CMS Joomla.
 6. Nielimitowana ilość poprawek.
 7. Rok gwarancji na poprawne wyświetlanie strony.

Najlepszy wybór dla firm chcących pozyskiwać klientów poprzez stronę internetową. W tej opcji cenowej nacisk położony jest na budowę strony w ten sposób, aby uplasowała się ona w 1-szej dziesiątce wyników wyszukiwarki Google.

Już od samego początku strona jest optymalizowana pod wyszukiwarki (optymalizacja SEO). Służy temu cały szereg działań m.in. odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych, optymalizacja meta danych, przyśpieszenie ładowania poszczególnych stron i in.
Również dodatkowo zainstalowane są komponenty wspierające pozycjonowanie strony.

W efekcie większość zaprojektowanych przeze mnie stron plasuje się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwarki Google bez konieczności dodatkowego pozycjonowania strony.

Tajemnica skutecznych stron – przeczytaj.

Wariant 1250 zł + podatek 116 zł

Główne cechy

 1. Ilość podstron do 10.
 2. Strona zoptymalizowana pod wyszukiwarki.
 3. Gdy zachodzi potrzeba, to wyszukuję odpowiednie do tematyki strony zdjęcia w internecie (te bez praw autorskich).
 4. Dostarczenie fotografii na stronę leży w gestii Klienta.
 5. Strona oparta o System Zarządzania Treścią CMS Joomla.
 6. Nielimitowana ilość poprawek.
 7. Rok gwarancji na poprawne wyświetlanie strony.

Optymalny wybór dla firm, które większą wagę przywiązują do atrakcyjnej i funkcjonalnej strony, gdy witryna ma pełnić funkcję informacyjną.

Jest to również dobry wybór dla rozmaitych zrzeszeń, klubów, kół zainteresowań, zgromadzeń, związków w sytuacji, gdy strona nie będzie konkurować z innymi o dobrą pozycję w wynikach Google.

W branżach o słabszej konkurencji stron firmowych oraz w mniejszych miejscowościach możliwe jest uplasowanie się w wynikach na 1-szej stronie bez dodatkowego pozycjonowania strony www.

Państwa strona będzie atrakcyjna, funkcjonalna, nowoczesna, zapadająca w pamięć użytkownika i pozytywnie wyróżniająca się od stron o zbliżonej tematyce.

 

Obszar działalności – tworzenie stron internetowych w miastach:

Witold Czuba Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe
Adres:, Marynarska 54, 59-220, Legnica, dolnośląskie, Polska, Tel.: +48 780 060 995, Pon. - pt. 8:00 - 17:00

 

Witold Czuba

Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe

Marynarska 54
59-220, Legnica,
dolnośląskie, Polska,
Tel.: +48 780 060 995,
Pon. - pt. 8:00 - 17:00