Interaktywna mapa Google

Standardowo w wykonanej witrynie używam interaktywnych Google Maps. Pozwala to klientowi szybko zlokalizować położenie firmy.

Sama mapa na stronie to jednak nie wszystko. Warto pomyśleć o tym, aby Twoja strona była wyświetlana w możliwych wszystkich miejscach. Również w wynikach wyszukiwarki w sektorze map – patrz przykład.

Szukając określonej usługi lub produktu, bardzo wielu użytkowników korzysta właśnie z Map Google. Dodanie lokalizacji swojej firmy na mapach widocznych w wynikach wyszukiwarki jest wręcz koniecznością. Poprawi to znacznie widoczność firmy w internecie i ułatwi potencjalnemu klientowi odnalezienie firmy.

Dodanie firmy do Google Moja Firma

Można to osiągnąć poprzez założenie wizytówki w Google Moja Firma. Oprócz mapy w wizytówce możemy dodać także podstawowe informacje o firmie np. nr telefonu, godz. otwarcia, dodać zdjęcia itp.

Dodanie firmy do Google Moja Firma jest czynnikiem znacznie poprawiającym ruch na stronie, a tym samym zwiększa szansę na pozyskanie nowego klienta.

Założenie wizytówki w Mapach Google

W ramach jednorazowej opłaty za stronę zakładam oraz konfiguruję wizytówkę w Google Moja Firma.

 

 

Obszar działalności – tworzenie stron internetowych w miastach:

Witold Czuba Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe
Adres:, Marynarska 54, 59-220, Legnica, dolnośląskie, Polska, Tel.: +48 780 060 995, Pon. - pt. 8:00 - 17:00

 

Witold Czuba

Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe

Marynarska 54
59-220, Legnica,
dolnośląskie, Polska,
Tel.: +48 780 060 995,
Pon. - pt. 8:00 - 17:00