Koszt strony internetowej 2024 r.

Formularz wyceny strony internetowej

Jeśli nie znajdują Państwo odpowiedzi na niektóre poniższe pytania, to po prostu proszę te pole zostawić puste.

Odpowiedzi wskazane w formularzu wyceny pozwolą mi przygotować ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb. Im więcej informacji zostanie przekazanych w kwestionariuszu, tym lepiej poznam Państwa oczekiwania. Tym samym cały projekt będzie już od samego początku nastawiony na realizację wizji wyglądu strony, która Państwa w 100% usatysfakcjonuje.

Bazując na podanych informacjach, wykonam indywidualny projekt strony głównej - otwiera się ona jako pierwsza po wpisaniu adresu do wyszukiwarki. Stronę będzie można obejrzeć w internecie, gdyż udostępnię jej adres. Wykonanie jej jest całkowicie gratis i bez żadnych zobowiązań z Państwa strony. Jeśli strona się spodoba i spełni oczekiwania oraz wyrażą Państwo chęć dalszej współpracy, to na tym etapie oczekiwałbym podpisania umowy o dzieło na wykonanie strony internetowej lub zaliczki. Następnie cała witryna jest dokończona i po akceptacji instalowana na wskazanym serwerze.

Wykonane strony są responsywne, czyli poprawnie wyświetlane na wszystkich urządzeniach: komputerach, telefonach komórkowych, smartfonach, tabletach itd.

Witryna jest oparta o System Samodzielnego Zarządzania Treścią CMS Joomla.

Dostarczenie tekstów i zdjęć na strony leży w gestii Klienta. Niemniej fotografie (te nieobjęte prawami autorskimi) mogę wyszukać w internecie we własnym zakresie.

Aby rozpocząć projekt, wystarczy dostarczyć tekst na stronę główną (poprzez e-mail) oraz podać tytuły zakładek w menu.
Pozostałą część materiałów można dosłać w dowolnym, odpowiadającym Państwu czasie.

Uwaga!
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wyświetlający się kolor po zaznaczeniu pola (kratki) jest bez znaczenia.

Wycena najczęściej jest już wysyłana w dniu otrzymania formularza na podany adres e-mail.

 

 

100% pozytywnych opinii w Google – 15 lat doświadczenia przy tworzeniu stron

Opinie umieszczone w Google są niezależne. Nie ma możliwości ich usunięcia, czy też zmiany treści. Można na nie jedynie odpowiedzieć. Są one wiarygodne, gdyż nie można nimi manipulować.

 

 

 

100% pozytywnych opinii w Google – 15 lat doświadczenia przy tworzeniu stron

Opinie umieszczone w Google są niezależne. Nie ma możliwości ich usunięcia, czy też zmiany treści. Można na nie jedynie odpowiedzieć. Są one wiarygodne, gdyż nie można nimi manipulować.

 

 

 

Obszar działalności – tworzenie stron internetowych w miastach:

Obszar działalności
Tworzenie stron internetowych w miastach:

Witold Czuba Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe | Mapa strony | Polityka prywatności
Adres:, Marynarska 54, 59-220, Legnica, dolnośląskie, Polska, tel.: +48 780 060 995, pon. - czw. 8:00 - 16:00

 

Witold Czuba

Tworzenie stron Warszawa, Wrocław i Legnica | Teksty SEO pozycjonujące strony | Grafika na strony internetowe | Mapa strony | Polityka prywatności

Marynarska 54, 59-220 Legnica,, dolnośląskie, Polska,
tel.: +48 780 060 995,
pon. - czw. 8:00 - 16:00