Tworzenie Stron WWW Wrocław

Grafik Komputerowy – Wrocław

100% Klientów poleca – opinie z Google

  +48 780 060 995

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ŁąkaGóra Ślęza

Mnich – Góra Ślęża

STRONA WIZYTÓWKA FIRMY

500 ZŁ

Profesjonalny layout graficzny

Funkcjonalność strony

Optymalizacja SEO

Strony dostosowane do urządzeń mobilnych

Uwaga!

Przyjmowanie nowych zleceń na strony jest wstrzymane do 12 lipca

TrawnikTelefonPartykuły 1

STRONY
RESPONSYWNE
JOOMLA

Przez rok drobne zmiany na

stronie

w cenie

CieńBizon

STRONA STARTOWA

Płacisz, gdy jesteś w 100%
zadowolony z wyglądu strony

DO OCENY

GRATIS

Ośnieżona góraGałąźEkran komputeraWilk

Unikalne i Ciekawe

Projekty Graficzne

ŚWIEŻE SPOJRZENIE

ELASTYCZNOŚĆ

KREATYWNOŚĆ

  Wrocław - Tworzenie stron www - Grafik komputerowy  

Wrocław – Tworzenie stron opartych o System Zarządzania Treścią CMS Joomla

Tworzymy strony www dla firm z Twego miasta Wrocławia

Z Wrocławiem nam po drodze – Stwórz wizytówkę swojej firmy!

Tworzę projekty graficzne i strony internetowe we Wrocławiu

Jestem związany z szeroko pojętm rynkiem IT od 2005 r. Strony www tworzę od podstaw. w oparciu o najnowsze technologie. Zlecenia wykonuję jako freelancer. Rozliczenie następuje na podstawie umowy o dzieło. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta tworzę unikalny i indywidualny projekt strony startowej całkowicie za darmo. Poniekąd jako prezentację moich możliwości i stylu projektowania stron internetowych. Klient nie jest do niczego zobowiązany i może zrezygnować z usługi, jeśli strona się nie spodoba. Nowa strona powstaje bezpośrednio w sieci. Udostępniam adres. Poprawki można na bieżąco nanosić, a ich ilość jest nieograniczona. Jest to rzadkość w ofertach tego typu. Jeśli strona startowa, czyli ta otwierająca się jako pierwsza po wpisaniu do wyszukiwarki adresu domeny, spodoba się i wyrażą Państwo chęć dalszej współpracy, to na tym etapie oczekiwałbym podpisania umowy o dzieło na stworzenie strony internetowej lub zaliczki. Po zaakceptowaniu wyglądu witryny, jest ona instalowana na wskazanym przez Państwa hostingu (serwerze).

 

Strona startowa gratis do oceny, bez zobowiązań. Jeśli nie spodoba się, to można zrezygnować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
Ilość poprawek jest nielimitowana w ramach uzgodnionej ceny, aż do 100% satysfakcji Klienta z wyglądu strony.
Tylko nieliczni w kraju proponują to, co jest w tej ramce.

 

Wrocław – Strony www

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych we Wrocławiu

Wszystkie zaprojektowane przeze mnie strony internetowe www są zoptymalizowane pod kątem działania wyszukiwarek i predystynują je do kluczowego miejsca w wynikach wyszukiwarki Google. Poza tym są one responsywne (prawidłowo wyświetlane na telefonie komórkowym, komputerze, tablecie itd.), są interaktywne, zapadające w pamięć użytkownika i niesamowicie atrakcyjne w swym wyglądzie. Strony internetowe tworzone są w oparciu o System Zarządzania Treścią CMS Joomla. Dzięki temu każdy może samodzielnie administrować stroną, dodawać nowe zdjęcia, artykułe itp. – nie jest konieczna znajomość języków prograsmowania i kodowania stron.

 

 

W ramach jednorazowej opłaty za projekt strony ujęte jest naniesienie drobnych zmian np. dodanie nowego artykułu, zdjęcia, zmiana nr telefonu przez rok – bez naliczania dodatkowych opłat. Jest to niezmierna rzadkość w ofertach tego typu.

 

 

Tworzenie skutecznych projektów stron internetowych we Wrocławiu

Po ukończeniu i zainstalowaniu strony internetowej zapewniam pełne 24/h na dobę wsparcie administracyjne, marketingowe i programistyczne. W razie potrzeby przeprowadzam szkolenie w zakresie obsługi panelu administracyjnego CMS Joomla bez nalicznia jakichkolwiek dodatkowych opłat. Dbam o aktualizację programów i bezpieczeństwo strony. W przypadku konieczności rozbudowy witryny badź zmian na stronie jestem do dyspozycji.

    Strona internetowa jest w pełni dostosowana do potrzeb Państwa firmy. Znajdą się na niej wszystkie funkcjonalności odpowiednie dla danej branży. Strona jest zbudowana od podstaw – nie używam gotowych szablonów.

Podane ceny są jasne, przejrzyste – zero ukrytych kosztów– i zarazem na tle firm konkurencyjnych niezmienie atrakcyjne. Przy tym żadną miarą nie wpływają one na obniżoną jakość wykonania zlecenia. 14 lat doświadczenia przy projektowaniu stron inernetowych sprawia, że dany projekt wykonuję szybko i sprawnie. Właśnie to przekłada się na obniżenie kosztów.

Każda stona internetowa powstaje w niepowtarzalnej formie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i szalenie kreatywnym pomysłom zaprojektowane przeze mnie strony internetowe www są niezmiernie atrakcyjne. Przez użytkownika z łatwością zapamiętywane i do których chętnie się wraca.

 

  Wrocław – Funkcjonalność zaprojektowanych stron internetowych

Pomarańczowy kolor w poniższych listach oznacza pozycje zazwyczaj dodatkowo płatne, podlegające ograniczeniom bądź w ogóle bez takich opcji u większości projektantów stron internetowych,/strong>

 • czas wykonania strony 3-7 dni,
 • poprawienie literówek, korekta w cenie, sprawdzenie tekstów pod względem poprawności językowej,
 • panel CMS Joomla, pozwala na samodzielne admnistrowanie stroną bez znajomości języków kodowania,
 • możliwość dodawania kolejnych artykółw, fotografii, filmów, podstron,
 • nowoczesny slider wielowarstwowy z możliwością dodania w nim linków i filmu, klikaset rozmaitych efektów, >>
 • atrakcyjna galeria, >>
 • podpięcie Social Media (np. Feceboka, Twitter, You Tube),
 • Google Moja Firma – założenie konta i skonfigurowanie wizytówki firmy,
 • założenie konta w Google Analitics (zaawansowane statystyki strony),
 • nieograniczona ilość wersji językowych,
 • dowolna ilość skrzynek pocztowych e-mail z adresem domeny,
 • logo w formacie odpowiednim na stronę internetową .jpg,.png, przykład, >>
 • co to jest favicon? >>,
 • pliki do pobrania (np. PDF, zdjęcia, dokumenty),
 • dział aktualności/bloga,
 • możliwość nadawania administratorom okreslonych uprawnień oraz ich usuwanie,
 • zgodność z RODO,
 • formularz kontaktowy,
 • założenie konta w Google Search Console,
 • dodanie strony do Map Google (będzie strona pokazywana w wynikach wyszukiwarki w mapach),
 • przeniesione praw autorskich na Klienta,

 

Wariant 950 zł
Dla firm pozyskujących (lub mających taki zamiar) spory procent klientów ze strony internetowej jest to konierczość. Strona jest budowana w ten sposób, aby uplasowała się w 1-szej dziesiątce wyników wyszukiwarki Google.

Już na wstępie, podczas powstawania projektu strony, jest ona optymalizowana pod kątem wyszukiwarek (optymalizacja SEO). Jest podjętych w tym celu cały szereg działań m.in.: odpowiedni dobór fraz i słów kluczowych, przyśpieszenie ładowania poszczególnych stron, optymalizacja meta danych, opisów i tytułów.
Dodatkowo również są instalowane komponenty wspierające pozycjonowanie strony.

Efektem powyższych działań jest uplasowanie się strony w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwarki Google – bez dodatkowego pozycjonowania.

Wariant 500 zł
Optymalny wybór dla firm kładących nacisk na atrakcyjność i funkcjonalność strony, dla firm, gdzie istotna jest rola informacyjna witryny.

Idealny wybór dla rozmaitych klubów sportowych, zrzeszeń, kół zainteresowań, zgromadzeń wówczas, gdy strona nie konkuruje z innymi o dobrą pozycję w wynikach wyszukiwarki Google.

Również w branżach z niezbyt dużą konkurencyjnością, w szczegółności w mniejszych miastach, możliwe jest uplasowanie się strony na 1-szej stronie wyników Google bez dodatkowego pozycjonowania.

Państwa strona będzie niesamowicie atrakcyjna, z nowoczesnymi rozwiązaniami, zgodna z najnowszymi światowymi trendami, funkcjonalna oraz będzie zapadać w pamięć użytkowika.

Cechy strony i jej funkcjonalności nie wymienione poniżej np. rzadkie skrypty, ankiety, rozbudowane formularze są wyceniane dla strony indywidualnie. Dodanie kolejnej wersji językowej, to dopłata 150 zł. Logo jest zaprojektowane w formacie na stronę .jpg lub .png i do druku (wektory, format PDF) dla pakietu za 950 zł. Natoniast w pakiecie 500 zł tylko w formatch na stronę internetową .png .webp lub .jpg (nie nadaje się do druku).

Orientacyjne koszty utrzymania strony, płatne bezpośrednio u wybranego przez siebie usługodawcy (nie u mnie):
- domeny (ok. 10 zł/rok),
- zakup hostingu (ok. 44 zł/rok),
- certyfikatu SSL (ok. 19 zł/rok).
Służę wszelkimi potrzebnymi informacjami lub w imieniu Klienta sam zamawiam powyższe usługi.

 

12 zasad projektowania skutecznych witryn internetowych

 

W miejscowościach do 200 000 tys. ludności 80% zaprojektowanych przeze mnie stron internetowych, znajduje się 1-szej dziesiątce wyników wyszukiwarki Google – bez dodatkowego pozycjonowania strony.

 

 

 1. Wartościowa, unikalna oraz aktualna treść
 2. Fnkcjonalność strony
 3. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe
 4. Optymalizacja meta danych
 5. Profesjonalny layout graficzny
 6. Brak zduplikowanej treści w obrębie tej samej witryny oraz powielonej z innych stron
 1. Responsywność stron internetowych
 2. Dobre linkowanie wewnętrzne
 3. Mapa strony
 4. Szybkość ładowania poszczególnych stron
 5. Bezpieczeństwo strony, certyfikat SLL
 6. Czynniki związane z działaniami podejmowanymi poza witryną