Tworzenie Stron WWW Legnica

Grafik Komputerowy w Legnicy

100% Klientów poleca – opinie z Google

  +48 780 060 995

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Warunki współpracy i dane kontaktowe

Niewątpliwie obszar, gdzie mam przewagę nad dużymi firmami informatycznymi i agencjami reklamowymi, które świadczą podobne do moich usługi, jest elastyczność. Jestem mniejszy, czyli mobilny. Jestem jeden, czyli wiesz, z kim zawsze możesz się dogadać. Jestem tańszy i poświęcam Ci całą swoją uwagę w czasie pracy nad projektami. Mogę wiele - przekonaj się sam. Zapraszam do współpracy.

W pierwszej kolejności polecam kontakt na adres e-mail i przesłanie opisu projektu/zapytania. Dzięki temu już zanim porozmawiamy, będę mógł przygotować się i udzielić najbardziej wartościowej informacji.

Jestem elastyczny, jeżeli chodzi o czas pracy. Łap mnie o każdej porze.

Witold Czuba Tworzenie stron www, grafik komputerowy, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ul. Marynarska 54, 59-220 Legnica , dolnoślaskie, Polska, tel. +48 780 060 995  Pon. - pt. 8:00 - 17:00

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś zainteresowany? Z przyjemnością odpowiem na wszelkie Twoje pytania. Zadzwoń, wyślij e-maila lub wypełnij formularz kontaktowy.

 

tworzenie cms joomla  tworzenie stron www joomla  tel. +48 780 060 995  cms joomlaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę udowodnij, że jesteś człowiekiem!