Tworzenie Stron WWW Legnica

Grafik Komputerowy w Legnicy

100% Klientów poleca – opinie z Google

  +48 503 628 723

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wariant 950 zł – strony www

Najlepszy wybór dla firm mających zamiar pozyskiwać klientów poprzez stronę internetową.
80% zaprojektowanych przeze mnie witryn internetowych znajduje się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwarki Google bez pozycjonowania strony (w miejscowościach do 200 000 tys. ludności).
Kupisz gdzieś indziej b. tanią stronę, może i wizualnie atrakcyjną, ale będzie się ona wyświetlać na 10. 000 tys. pozycji. Wpisz do wyszukiwarki jakiekolwiek hasło – wyniki idą w dziesiątki tysiące. W sumie zapłacisz 3 razy: za stronę, za jej późniejszą przebudowę pod optymalizację SEO i w końcu za jej pozycjonowanie. U mnie jest wszystko razem w jednym pakiecie.
Tajemnica skutecznych stron – przeczytaj.

Wariant 500 zł – strony www

Optymalny wybór dla firm, dla których pozycja strony w wynikach wyszukiwarek nie jest szczególnie istotna, gdzie większą wagę przywiązuje się do atrakcyjnej i funkcjonalnej strony, gdy witryna ma pełnić rolę informacyjną.
Jest to również dobry wybór dla rozmaitych zrzeszeń, klubów, kół zainteresowań, zgromadzeń, związków w sytuacji, gdy strona nie będzie konkurować z innymi o dobrą pozycję w wynikach Google.
W branżach o słabszej konkurencji stron firmowych możliwe jest uplasowanie się w wynikach na 1-szej stronie.

 

 

  Cennik stron internetowych Legnica

  Projekt strony internetowej

Wszystkie zlecenia wykonuję jako freelancer. Rozliczam się w oparciu o umowę o dzieło. W pierwszej kolejności zapoznaję się z oczekiwaniami Klienta. Następnie wykonuję indywidualnie zaprojektowaną stronę główną. Podaję jej adres internetowy, gdzie można ją ocenić i tym samym zgłosić ewentualne poprawki. Stronę główną wykonuję niejako do wglądu i do oceny stylu, w jakim projektuję -  na tym etapie wszystko gratis i bez żadnych zobowiązań z Państwa strony.  Jeśli strona główna spełni Państwa oczekiwania, to dopiero teraz proponuję podpisanie umowy na wykonanie witryny lub sprawę załatwia zaliczka.  W ten sposób nikt nie kupuje przysłowiowego kota w worku, a także widzi efekty mojej pracy i wie, za co płaci.  Po akceptacji całego projektu przez Klienta witryna jest instalowana na wskazanym przez Klienta serwerze (służę radą w tym zakresie).

 

 

Cennik tworzenie stron Legnica

Jeśli strona ma posiadać jakieś funkcjonalności i cechy niewymienione poniżej np. rozbudowane formularze, ankiety, rzadkie skrypty, to wówczas projekt jest wyceniany indywidualnie. Każda dodatkowa wersja językowa wiąże się z dopłatą 150 zł. Dla pakietu 950 zł logo jest zaprojektowane w formatach na stronę png, webp oraz w formacie do druku pdf. Dla pakietu 500 zł logo jest wykonane tylko w formacie na stronę (nie nadaje się do druku). Zakup wybranego przez siebie hostingu (ok. 44 zł/rok), domeny (ok. 10 zł/rok), certyfikatu SSL (ok. 19 zł/rok) we własnym zakresie.

W poniższej tabeli tekst pomarańczowy oznacza pozycje, które są zazwyczaj dodatkowo płatne, podlegają ograniczeniom lub nie ma takiej opcji u innych projektantów stron internetowych.

Co otrzymasz na stronę internetową www – cennik stron: 950 zł 500 zł
Projekt graficzny
Strona powstaje bezpośrednio w sieci i jest do wglądu. Ilość poprawek nieograniczona. Po akceptacji jest instalowana na wskazanym przez Klienta serwerze.
   
Strona startowa
Na początek gratis do oceny bez żadnych zobowiązań. Jeśli się nie spodoba, możesz zrezygnować z usługi wykonania całej witryny (nie trzeba podawać przyczyn).
   
RWD responsywność
Cecha strony internetowej. Pozwala ona dostosowywać się do rozdzielczości ekranu, na której strona jest aktualnie przeglądana. Poprawny wygląd na  tabletach, laptopach, tel. komórkowych, smartfonach i komputerach stacjonarnych.
   
SEO friendly
Analiza fraz i potrzeb. Przyjazna dla użytkowników i wyszukiwarek struktura strony.
   
Hosting
Dość ważna sprawa. Słaby hosting to wolne strony, brak bądź opóźnione wsparcie. Pomoc przy zakupie i wyborze.
   
Domena
Również ważna sprawa z punktu widzenia SEO. Pomoc przy wyborze.
   
CMS Joomla – panel administracyjny
Intuicyjny panel CMS pozwalający na samodzielne administrowanie stroną internetową bez znajomości języków kodowania. Możliwość edycji i dodawania pozycji menu, zdjęć, artykułów, filmów, treści i in.
   
Nowoczesny i atrakcyjny design
Twój projekt będzie przejrzysty i przyjazny oraz łatwo zapamiętywalny dla odbiorcy. Kolorystyka jest dopasowana do charakteru Twojej działalności.
   
Certyfikat SSL
Certyfikat do ochrony jednej nazwy domenowej. Wybór typu i zakup certyfikatu we własnym zakresie. Konfiguracja, wdrożenie i pomoc przy wyborze.
   
Funkcjonalność strony
Intuicyjne i łatwe korzystanie z niej oraz przejrzystość. Struktura strony umożliwiająca szybkie znalezienie każdej informacji.
   
Szybkość ładowania stron internetowych
Cały szereg zabiegów w celu maksymalnego przyśpieszenia strony. M.in. kompresja danych, zmniejszenie grafik, cache po stronie serwera, cache plików statycznych i inne. Lepsza konwersja strony internetowej.
   
Ilość podstron do 30
Podstrona to niepowtarzalny, jednostkowy adres w pasku adresów przeglądarki.
   
Zdjęcia
Obróbka fotografii dostarczonych przez Klienta. W razie ich braku wyszukuję w sieci zdjęcia odpowiednie do tematyki strony, te bez praw autorskich. Zamiana wszystkich zdjęć na format najnowszej generacji JPEG 2000, JPEG XR i WebP. Dzięki temu objętość stron internetowych jest mniejsza i szybciej się one ładują. Dodanie opisów alternatywnych alt do zdjęć.
   
Indywidualnie zaprojektowana grafika
Grafika jest dostosowana wyglądem i kolorem do tematyki strony www. Jest ona w formacie najnowszej generacji JPEG 2000, JPEG XR lub WebP.
   
Slider wielowarstwowy
Możliwość wstawiania do niego linków i wideo oraz wielu warstw w jednym slajdzie. Dlatego jest on szalenie efektowny. Nieograniczona ilość slajdów. Stosuję jeden z najlepszych na świecie i nie jest to przesada – Creative Slider – przekonaj się sam. Indywidualna cena zakupu 19$ (nie dotyczy moich Klientów).
   
Baner
Indywidualnie zaprojektowany baner statyczny na stronę główną oraz na podstrony.
   
Nowoczesna galeria zdjęć
Również światowa czołówka z dostępnych galerii: 6Gallery Balbooa PRO – sprawdź sam. Indywidualna cena zakupu 36$ (nie dotyczy moich Klientów).
   
Podpięcie Social Media
Np. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram.
   
Logo
Indywidualny projekt nawiązujący kolorystyką i wyglądem do branży firmy.
   
Interaktywna mapa Google
Z wytyczeniem trasy dojazdu, podaniem czasu i odległości.
   
Dowolna ilość wersji językowych
Każda dodatkowa wersja jest z dopłatą 150 zł. Tłumaczenia dostarczone przez Klienta. Znam biegle j. niemiecki i angielski, więc nie będzie błędów -;)
   
Copywriting – jak napisać dobry tekst na stronę internetową?
Sprawdzenie nadesłanego tekstu pod kątem poprawności językowej. Poprawienie literówek. Korekta w cenie.
   
Poczta e-mail z adresem domeny
Założenie skrzynek pocztowych. Konfiguracja poczty. Ochrona antywirusowa. Autorespondery. Ochrona antyspamowa. Wiadomości urlopowe. Obsługa IMAP.
   
PHP
PHP w najnowszych wersjach 7.0, 7.1, 7.2 i 7.3
   
Formularz
Dostępne są wszystkie typy pól. Zastosowany komponent to RSForm! Pro Indywidualna cena zakupu 20€ (nie dotyczy moich Klientów).
   
Google Analitic
Założenie konta. Zaawansowane statystyki strony, liczba odwiedzin i inne.
   
Search Console
Narzędzie Google do administrowania stroną. Twoja witryna zostanie zgłoszona do indeksacji (jest ona wówczas pokazywana w wynikach).
   
Google Moja Firma
Założenie konta. Konfiguracja wizytówki firmowej. Patrz przykład wizytówki. Strona będzie pokazywana w Mapach Google – jest to sekcja w wynikach wyszukiwarki z mapami.
   
Szkolenie z obsługi CMS Joomla
Zdalna pomoc i udzielenie wszelkich informacji, co i jak działa.
   
Wsparcie po instalacji strony
Przez rok drobne zmiany na stronie w cenie zakupu. Pomoc techniczna – w razie problemów dostępny jestem 24h na dobę.
   
Optymalizacja SEO
Search Engine Optimization (SEO), czyli optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki. Szereg działań mających na celu takie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek. Takich jak np. kompresja kodu, zdjęć, umieszczenie słów i fraz kluczowych w odpowiednich znacznikach i in.
   
Audyt 3 pierwszych stron tej samej branży z 1. strony w wynikach Google.
Poznajemy konkurencyjne strony internetowe. Można w ten sposób już na wstępie określić, jakie warunki musi spełnić Twoja strona, aby móc konkurować z najlepszymi.
   
Optymalizacja nadesłanych tekstów pod kątem wyszukiwarek
Zastosowanie w tekście odpowiednich słów i fraz kluczowych. Właściwe ich rozmieszczenie i kondensacja.
   
Optymalizacja meta tagów.
Dodanie indywidualnych opisów i tytułów na każdą podstronę. Dodanie adresów kanonicznych poszczególnych stron.
   
Komponent Speed Cache
Na stronie producenta są wymienione wszystkie cechy (j. angielski). Zapewnia potężne statyczne buforowanie strony, pełny system pamięci podręcznej przeglądarki, system pamięci podręcznej wstępnego ładowania, kontrolę pamięci podręcznej włączania/wyłączania adresów URL i minimalizację zasobów. Indywidualna cena zakupu 29$ (nie dotyczy moich Klientów).
   
Dodatek JCHOptimize
Szczegółowy opis w j. angielskim na stronie twórcy programu. Dodatek optymalizacji stron internetowych w celu szybkiego ich pobrania przez przeglądarki. Indywidualna cena zakupu 29$ (nie dotyczy moich Klientów).
   
Komponent JsiteMap Proffessional
Na stronie twórcy (j.angielski) wymienione są wszystkie funkcjonalności. Potężny i kompletny pakiet SEO do indeksowania i zarządzania mapami witryn! Zwiększa indeksowanie dzięki zaawansowanemu generatorowi map witryn i narzędziu do indeksowania SEO. Ułatwia użytkownikowi poruszanie się po całej witrynie. Indywidualna cena zakupu 49€ (nie dotyczy moich Klientów).
   
Wartość płatnych komponentów i dodatków użytych na stronie internetowej 
Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z ich zakupem.
ok. 750 zł ok. 300 zł
cennik stron www wroclaw

Dokładność prezentacji stron jest sprawdzana w 6 najpopularniejszych wyszukiwarkach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są cookies (ciasteczka)?

To niewielkie informacje, nazywane ciasteczkami (z ang. cookie – ciastko), wysyłane przez serwis internetowy, który odwiedzamy i zapisywane na urządzeniu końcowym (komputerze, laptopie, smartfonie), z którego korzystamy podczas przeglądania stron internetowych.